Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları

Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları

₺97.39 ₺58.46
Stokta var
w435

Etiketler: Ucuz Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları, Yüksek Kalite Montessori oyuncaklar Eğitici Ahşap Oyuncaklar Çocuk Erken Öğrenme için Geometrik Şekiller Tren Setleri Üç Traktör Arabası Oyunları, Çin Matematik Oyuncaklar Tedarikçiler.

 • Marka Adı: HBB
  Model Numarası: 123545
  cinsiyet: Üniseks
  malzeme: Ahşap
  Yaş Aralığı: 2-4 yaşında
  uyarı: no
  Özellikler: eğitici
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 32cm x 9cm x 6cm (12.60in x 3.54in x 2.36in)

 • Değerlendirmeler (5)

  • Aladin802

   Beğenmedim ben! Kalite 5'te değil! Tren çarpık, detaylar çarpık ve güvenilmez yapıştırılmış. Satışa sipariş ettim, bu yüzden çok saldırgan değil, ama genel olarak buna değmez.

  • Cvetok Komsa

   Bir çift cips ve bir değnek sıkışmış, çift tam olarak yapıştırılmış değil, fotoğraf görünür, ama genel olarak normal bir lokomotif, biraz daha düşündüm. Biraz tutkal kokuyor, ama yakında solmayı umuyorum.

  • Tais 2013

   Bu ürünü çok beğendim, her şey karşılık geliyor, koku yok, mükemmel gelişiyor, tavsiye ederim!)

  • Kas Andrey72

   Sipariş edilen 4.12 29.12 aldı. Sipariş memnun.

  • Zalewa6666

   Tren bütün geldi. Iyi paketlenmiş. Kalite, normal. Evet, çürük, düzgün bir şekilde oyulmuş figürler değil, tutkal yapışıyor, ama kritik değil.

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler